Hotele

czwartek, 08 listopada 2012

Poszukujesz atrakcyjnego cenowo obiektu hotelowego w Bydgoszczy? Wybierz hotel Ikar, oferującego ładne i przytulne pokoje już od 150 zł za dobę. To oferta doskonała dla klientów indywidualnych, jak i gości biznesowych, którzy chcą wypocząć w komfortowych warunkach. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę. Ponadto dysponują lodówką. Istnieje również możliwość skorzystania z telewizora i Internetu - w każdym pokoju. Do dyspozycji gości hotel Ikar oddaje również sale szkoleniowe oraz konferencyjne - z pełny wyposażeniem. Obiekt hotelowy zaprasza także do restauracji.

Hotel Ikar

 

Adres:

Hotel Ikar
ul. Szubińska 32
85-312 Bydgoszcz

Oficjalna strona WWW: http://www.hotel-ikar.pl

Tagi: Bydgoszcz
23:16, dobrenoclegi , Hotele
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 11 października 2012

Hotel Bobrowa Dolina, usytuowany na pięknym Podlasiu, to miejsce, w którym goście mogą się poczuć, jak w domu. Do dyspozycji gości przygotowano wygodne pokoje jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowe. Każdy z nich posiada łazienkę, telefon, telewizję cyfrową oraz dostęp do Internetu WiFi. Dla wymagających dostępne są cztery luksusowe apartamenty pozwalające na pełniejszy wypoczynek. Gwarantujemy doskonałą kuchnię serwowaną w przytulnej restauracji oraz szereg dodatkowych atrakcji. Oferujemy między innymi saunę, salonik gier, a dla aktywnych – wypożyczalnię rowerów (specjalnie wydzielone trasy rowerowe), możliwość gry w piłkę, piłkę plażową oraz jazdę konną. Bobrowa Dolina to miejsce doskonałe dla tych, którzy poszukują odpoczynku od miasta na łonie natury.

Bobrowa Dolina

Adres:

Bobrowa Dolina
Ośrodek Konferencyjno Wypoczynkowy wieś Bobrowa 25
16-060 Zabłudów

Oficjalna strona WWW: http://www.bobrowadolina.pl

Odwiedzając Olsztyn, warto skorzystać z oferty noclegowej Hotelu SAK zlokalizowanego w odległości pięciu minut jazdy od centrum. Hotel, choć znajduje się blisko ścisłego centrum miasta, jest prawdziwą oazą spokoju i świetną bazą dla turystów, chcących wypocząć w stolicy Warmii i Mazur. Goście hotelu SAK, działającego na rynku już od 18 lat mają zapewnione bardzo komfortowe warunki pobytu. Wszystkim pokoje mają zamontowany telewizor, znajduje się w nich pełen węzeł sanitarny oraz dostęp do WiFi. Ponadto, odwiedzić warto restaurację, w której poza spożywaniem smacznych posiłków, podziwiać można galerię ciekawych rzeźb. Pobyt w hotelu SAK to gwarancja doskonałego wypoczynku i szansa na naładowanie akumulatorów do dalszego działania.

Adres:

Noclegi Restauracja SAK
10-687 Olsztyn, Bartąg
ul.  Nad Łyną 6

Oficjalna strona WWW: http://hotelsak.pl

Tagi: Olsztyn
12:13, dobrenoclegi , Hotele
Link Dodaj komentarz »